dobre.edu.pl

Blog tematyczny o modzie, urodzie i zdrowiu

Lifestyle

Imprezy integracyjne – co wybrać dla pracowników?

Imprezy integracyjne – co wybrać dla pracowników?

Dzięki imprezom integracyjnym załoga w firmie może być zgrana i skutecznie ze sobą współpracować. Jak urządzić taką imprezę?

Obecnie imprezy integracyjne dla firm mogą być urządzone w wielu wariantach. Zobacz, jakie z nich są teraz najpopularniejsze!

Dlaczego warto organizować imprezy integracyjne?

W wielu firmach regularnie organizowane są imprezy integracyjne. Za prowadzeniem takich eventów przemawia wiele korzyści, ponieważ pozwalają one pracownikom na lepszą integrację – poznanie się, łatwiejszą komunikację, a dzięki temu wpływają pozytywnie na atmosferę w pracy i realizację firmowych zadań przez zespół.

Wobec tego firma, która urządza takie właśnie spotkania, może liczyć na lepsze wyniki, ponieważ jej pracownicy skuteczniej do nich dążą.

Co więcej, gdy chodzi o imprezy integracyjne Warszawa oraz inne miasta w Polsce mają mnóstwo ciekawych propozycji, dlatego wśród ich można bez problemów wybrać coś, co sprawdzi się dla pracowników i zapewni im kapitalną zabawę.

Jaką imprezę integracyjną urządzić?

To bardzo często powtarzane pytanie, ponieważ takie eventy mogą mieć różne formy, co przekłada się również na ich przebieg. 

Urządzić można zatem imprezy integracyjne dla firm polegające na wspólnym wyjściu na dobre jedzenie, ale również te poświęcone aktywnościom sportowym, na przykład jak popularne ostatnio imprezy na trampolinach.

Ważne jest zatem uwzględnienie wszystkich osób w zespole, aby dzięki temu dopasować przebieg imprezy zależnie od ich zdolności, preferencji, możliwości.

Trzeba też uwzględnić czas trwania takiego eventu. Gdy chodzi o takie imprezy firmowe Warszawa zwykle jest miejscem, gdzie organizowane są one jednodniowo, ale można też zdecydować się na urządzenie wydarzenia kilkudniowego z wyjazdem do malowniczego miejsca nad morze czy w góry.

Pomysły na imprezy integracyjne dla firm – co wybrać?

Zastanawiasz się, jakie imprezy integracyjne dla firm są obecnie najczęściej organizowane? Zobacz ciekawe pomysły na takie eventy, które sprawdzą się na różne pory roku!

Imprezy integracyjne w parku trampolin

Zdecydowanie największym powodzeniem w ostatnich latach cieszą się imprezy na trampolinach, czyli organizowane w parkach trampolin. Oferują one specjalnej pakiety dla firm, które obejmują zabawę w parku według dedykowanych dla grup scenariuszy. To zatem doskonałe połączenie ze sobą aktywności ruchowej oraz team-buildingu. Taką ofertę ma dla firm warszawski park trampolin airo.fun.

Impreza integracyjna w formie rajdu

Kolejnym świetnym pomysłem na imprezę może być rajd. Takie rajdy są chętnie organizowane w okresie letnim, gdy pogoda sprzyja. Mogą odbywać się samochodami, ale też quadami czy na rowerach. W ich urządzaniu specjalizują się także agencje eventowej.

Imprezy dla pracowników nad wodą

Jeśli aura jest przychylna, na pewno dane będą wszelkie imprezy integracyjne dla firm odbywające się nad wodą. Mogą być uzupełnione o atrakcje jak rejsy łódkami, pływanie na dmuchanych zabawkach, ogniska.

Impreza integracyjna z grą miejską

Miejskie gry są nadal bardzo popularne. Polegają one na wykorzystaniu różnych zagadek, które należy rozwiązać, aby dotrzeć do celu. Świetnie integrują zespół, zapewniają przy tym zdrową dawkę ruchu, a także są wciągające i ekscytujące. Gotowe scenariusze takich imprez są dostępne w agencjach eventowych.

Integracja pracowników na torze gokartowym

Pod uwagę warto także wziąć imprezy integracyjne odbywające się na torach gokartowych, które dają szansę na zmierzenie się w wyścigu ze współpracownikami. Można wtedy wynająć cały tor dla siebie.

Gdy chodzi o udane imprezy integracyjne Warszawa oferuje je we wszystkich powyższych wariantach. Można też zdecydować się na wyjazd poza miasto, na przykład nad okoliczny zalew czy do lasu, by tam skorzystać z atrakcji na świeżym powietrzu.

Imprezy integracyjne dla firm – podsumowanie

Imprezy dla pracowników nakierowane na integrację to dobra inwestycja dla firmy. Warto wtedy zdecydować się na ciekawy event, który będzie zapewniał wszystkim uczestnikom dobrą zabawę i zintegruje ich jako zespół.

Udostępnij